DWUOSIOWY STÓŁ DO CIĘCIA I ZNAKOWANIA

Pierwotnie zaprojektowana do cięcia specjalistycznych tkanin używanych w branży markiz i ochrony przeciwsłonecznej, jej solidna konstrukcja przemysłowa, silniki bezszczotkowe i wysokiej jakości narzędzia tnące sprawiają, że maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem dla producentów z wielu innych branż, jak również.
SM-400-TA instaluje szeroki zakres przemysłowych narzędzi tnących do tworzenia najwyższej jakości paneli tkaninowych. Wybór akcesoriów czyni tę maszynę kompletnym rozwiązaniem dla Twoich wymagań w zakresie cięcia paneli.
Aby rozwiązać problem kurczenia się krystalicznego (przezroczystego) PVC, opracowaliśmy system obróbki cieplnej „just-in-time” za pomocą światła podczerwonego. Po obróbce krystaliczny PVC pozostaje doskonale stabilny i może być zintegrowany z produktami takimi jak bramy przemysłowe, namioty lub pokrycia tarasów bez niebezpieczeństwa skurczenia się, nawet gdy jest wystawiony na działanie promieni słonecznych lub zimna.
Po raz pierwszy wprowadzona w 1999 roku, wiele innowacyjnych rozwiązań zostało zintegrowanych w tej maszynie, aby zapewnić absolutną niezawodność i cięcia najwyższej jakości. Jeśli szukasz szybkich i wydajnych cykli produkcyjnych oraz wysokiej jakości ciętych paneli wykonanych za pomocą łatwej w obsłudze maszyny, SM-400-TA jest rozwiązaniem dla Ciebie.

PROSTE TWORZENIE MARKIZ

Dzięki temu wysoce wyspecjalizowanemu oprogramowaniu produkcyjnemu tworzenie paneli markizowych jest niezwykle proste. Szereg gotowych wzorów markiz do wyboru zapewnia znaczną oszczędność czasu przy programowaniu cyklów produkcyjnych. Pożądane zakłady i obszycia boczne obliczane są automatycznie, z uwzględnieniem szerokości rolki i pożądanej szerokości produktu końcowego. Interfejs użytkownika to łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Wszystko, co musi zrobić operator, to wprowadzić parametry. SM-400-TA można połączyć z opcjonalnym oprogramowaniem do odczytu kodów kreskowych, aby jeszcze bardziej ograniczyć potrzebę interwencji człowieka. Czytnik kodów kreskowych automatycznie wybierze zamówienie z bazy danych firmy i ustawi istotne parametry dla nadchodzącego cyklu produkcyjnego. Operator naciska przycisk START, a maszyna automatycznie wykonuje swoją pracę, tworząc tyle paneli, ile potrzeba.

Kategoria: Tagi: ,